ПРО КОМПАНІЮ - ТОВ «СОЛЕС»

ПРО КОМПАНІЮ

ДІЯЛЬНІСТЬ ТОВ СОЛЕС – ЦЕ ПРОДАЖ ВИСОКОЯКІСНОЇ СИРОВИНИ ДЛЯ ХЛІБОПЕКАРСЬКОЇ ТА КОНДИТЕРСЬКОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ

Наше підприємство створене у 1995 році.

Діяльність, якою ми займаємося вже понад 26 років – це продаж високоякісної сировини для хлібопекарської і кондитерської промисловості та надання технологічних послуг з впровадження сировини та нових технологій на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузі в Україні.

Нашими постійними партнерами-постачальниками є найкращі європейські виробники вищезазначеної продукції.

На сторінках нашого сайту Ви знайдете багато корисної інформації, яка допоможе Вам поліпшити ефективність Вашого виробництва, а саме:

  • знайти шляхи зменшення собівартості готової продукції (у порівнянні з традиційними способами виробництва)
  • значно скоротити час на виготовлення готового продукту
  • розширити асортимент випускаємої продукції
  • збільшити термін придатності готової продукції, та інше.

Також Ви маєте можливість ознайомитись з провідними європейськими виробниками сумішей для кондитерського та хлібопекарського виробництва, продукцію яких пропонує своїм клієнтам наше підприємство.

У розділі ПРОДУКТИ можна ознайомитись з продукцією, яку наше підприємство пропонує до Вашої уваги. Інформацію по кожному продукту можна завантажити з каталога продукції у файлах формату Adobe PDF, посилання на які знаходяться на кожній сторінці сировини.

У розділі РЕЦЕПТИ знаходяться затверджені ТОВ СОЛЕС рецептури на хлібобулочні та кондитерські вироби з використанням нашої сировини.

Наші технологи нададуть Вам будь-яку інформацію та допомогу відносно хлібопекарського та кондитерського виробництва. Починаючи з індивідуального вибору тієї або іншої сировини (в залежності від сфери діяльності, асортименту, потужностей виробництва), виїзду до клієнта (запуск виробництва, консультації) і закінчуючи допомогою у вирішенні будь-яких питань, що супроводжують процес виробництва.

Сподіваємось на плідну співпрацю та бажаємо успіхів у Вашому бізнесі!